INThey Trust You

The catalog

Browse products

Scored on what's actually in them. Filter counts update as you go, so you can see what a filter will return before you apply it.

Loading filtersโ€ฆ

202 products

Purina Pro Plan Veterinary Diets EN Gastrointestinal Dry Dog Food

Purina Pro Plan

Dry ยท 1.5 kg, 5 kg, 12 kg

50
Fair
$79.99
No artificialVet diet

Royal Canin Weight Care Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Dry ยท 3 lb

50
Fair
$28.99$21.30/kg
No artificialNo dyes

Blue Buffalo Bones Large Crunchy Dog Treats - Beef

Blue Buffalo

Treats ยท 16 oz

47
Needs work
$4.98$10.97/kg
No artificialNo dyes

Nutro Crunchy Dog Treats - Real Peanut Butter

Nutro

Treats ยท 10 oz

47
Needs work
$6.98$24.66/kg
No artificialNo dyes

Purina ONE Plus Large Breed Adult Dry Formula

Purina ONE

Dry ยท 31.1 lbs

47
Needs work
$49.99$3.54/kgโ˜… 4.7
No artificialNo dyes

Purina ONE Small Bites Beef and Rice Formula Small High Protein Dry Dog Food

Purina ONE

Dry ยท 16.5 lb / 31.1 lb

45
Needs work
$29.99โ˜… 4.7
High proteinNo artificial

Purina Pro Plan Veterinary Diets EN Gastrointestinal Dry Cat Food

Purina Pro Plan

Dry ยท 1.5 kg, 5 kg

45
Needs work
$49.99
No artificialLimited ingr.

Purina Pro Plan Veterinary Diets HA Hypoallergenic Dry Cat Food

Purina Pro Plan

Dry ยท 1.3 kg, 3.5 kg

45
Needs work
$47.99
No artificialLimited ingr.

Purina Pro Plan Veterinary Diets UR Urinary Dry Dog Food

Purina Pro Plan

Dry ยท 3 kg, 12 kg

45
Needs work
$78.99
No artificialVet diet

Beggin' BBQ Cookoff Dog Treats - Bacon & Brisket Flavor

Purina Beggin'

Treats ยท 6 oz

43
Needs work
$3.48$20.47/kg
No artificialNo dyes

Blue Buffalo Delectables Variety Pack Wet Dog Food Topper

Blue Buffalo

Toppers ยท Variety pack

43
Needs work
$1.00
No artificialLimited ingr.

Royal Canin Comfort Care Loaf in Sauce Canned Dog Food

Royal Canin

Wet ยท 13.5 oz

41
Needs work
$3.99$10.42/kg
No artificialNo dyes

Royal Canin Sensitive Skin Care Loaf in Sauce Canned Dog Food

Royal Canin

Wet ยท 13.5 oz

41
Needs work
$4.09$10.68/kg
No artificialNo dyes

Zuke's Mini Naturals Dog Training Treats - Real Peanut Butter

Zuke's (Purina)

Treats ยท 3 oz

41
Needs work
$4.99$58.71/kg
No artificialNo dyes

Zuke's Trail Mix Dog Treats - Peanut Butter & Oats

Zuke's (Purina)

Treats ยท 6 oz

41
Needs work
$5.94$34.94/kg
No artificialNo dyes

Old Mother Hubbard Classic Just Vegg'n Dog Biscuits

Old Mother Hubbard (Wellness)

Treats ยท 567 g (Mini)

38
Needs work
$7.49$13.21/kg
PlantNo artificial

Weruva Cats in the Kitchen Two Tu Tango (Sardine & Turkey)

Weruva

Wet ยท 3.2 oz cans (24 ct case)

38
Needs work
$38.99$17.91/kg
No artificialNo dyes

Purina ONE +Plus Healthy Weight High Protein Chicken Dry Cat Food

Purina ONE

Dry ยท 16 lb bag

37
Needs work
$24.99$3.44/kgโ˜… 4.6
High proteinNo artificial

Pedigree Chopped Ground Dinner Wet Dog Food - Chicken & Beef Variety Pack

Pedigree

Wet ยท 13.2 oz

35
Needs work
$1.82$4.87/kg
No artificialNo dyes

Purina Cat Chow Naturals Original Dry Cat Food

Purina

Dry ยท 13 lb

35
Needs work
$19.89$3.37/kg
No artificialNo dyes

Purina Pro Plan Veterinary Diets OM Obesity Management Dry Dog Food

Purina Pro Plan

Dry ยท 3 kg, 12 kg

35
Needs work
$75.99
No artificialLimited ingr.

Royal Canin Veterinary Diet Hypoallergenic Dry Dog Food

Royal Canin

Dry ยท 2 kg, 7 kg, 14 kg

35
Needs work
$89.99
No artificialVet diet

Old Mother Hubbard Crunchy Classic Natural P-Nuttier Small Biscuits Dog Treats

Old Mother Hubbard (Wellness)

Treats ยท 20 oz

33
Poor
$7.99$14.09/kg
No artificialNo dyes

Purina ONE Natural Dry Cat Food - Tender Selects Blend With Real Salmon

Purina

Dry ยท 3.5 lb

33
Poor
$10.28$6.47/kgโ˜… 4.7
No artificialNo dyes