INThey Trust You

The catalog

Browse products

Scored on what's actually in them. Filter counts update as you go, so you can see what a filter will return before you apply it.

Loading filtersโ€ฆ

202 products

Blue Buffalo Natural Veterinary Diet NP Novel Protein Alligator Dry Cat Food

Blue Buffalo

Dry ยท 7 lb

60
Fair
$54.99$17.32/kg
Grain freeNo artificial

Blue Buffalo Natural Veterinary Diet NP Novel Protein Alligator Dry Dog Food

Blue Buffalo

Dry ยท 6 lb, 22 lb

60
Fair
$95.99
Grain freeNo artificial

Inaba Churu Salmon Variety Grain-Free Lickable Cat Treats

Inaba

Treats ยท 30 oz (60 tubes x 0.5 oz each)

60
Fair
$37.99$44.69/kg
Grain freeNo artificial

Inaba Churu Tuna Variety Creamy Puree Grain-Free Lickable Cat Treats

Inaba

Treats ยท 25 oz (50 tubes x 0.5 oz each)

60
Fair
$36.99$52.17/kg
Grain freeNo artificial

Natural Balance L.I.D. Limited Ingredient Diets Chicken & Sweet Potato Canned Dog Food

Natural Balance

Wet ยท 13 oz

60
Fair
$3.98$10.79/kg
Grain freeNo artificial

Merrick Healthy Bites Beef & Bone Broth Soft & Chewy Dog Treats

Merrick

Treats ยท 454 g

59
Fair
$17.99$39.63/kg
Grain freeNo artificial

Full Moon Artisanal Chicken Apple Sausage Dog Treats

Full Moon

Treats ยท 12 oz

58
Fair
$11.94$35.12/kg
OrganicNo artificial

Natural Balance Limited Ingredient Diets Salmon & Sweet Potato

Natural Balance

Dry ยท 24 lbs

57
Fair
$62.99$5.79/kgโ˜… 4.5
Grain freeNo artificial

Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care with Chicken Dry Cat Food

Hill's Prescription Diet

Dry ยท 8.5 lb bag

56
Fair
$59.99$15.56/kg
No artificialVet diet

Hill's Science Diet Kitten Dry Cat Food - Chicken Recipe

Hill's Science Diet

Dry ยท 7 lb bag

56
Fair
$23.99$7.56/kgโ˜… 4.3
No artificialNo dyes

Iams ProActive Health Adult MiniChunks Dry Dog Food with Real Chicken and Whole Grains

Iams

Dry ยท 7 lb / 15 lb / 30 lb

56
Fair
$46.99
No artificialNo dyes

IAMS Proactive Health Healthy Kitten Dry Cat Food - Chicken

Iams

Dry ยท 7 lb

56
Fair
$16.97$5.34/kg
No artificialNo dyes

IAMS Proactive Health Healthy Senior Dry Cat Food - Chicken

Iams

Dry ยท 3.5 lb

56
Fair
$9.88$6.22/kg
No artificialNo dyes

IAMS ProActive Health Large Dog Chicken Dry Dog Food

Iams

Dry ยท 44 lb

56
Fair
$67.99$3.41/kgโ˜… 4.7
No artificialNo dyes

Nulo MedalSeries Ancient Grains High-Protein Dry Dog Food

Nulo

Dry ยท Various sizes

56
Fair
$34.00โ˜… 4.7
High proteinNo artificial

Purina Fancy Feast Petites Pate Collection Variety Pack

Purina Fancy Feast

Wet ยท 24 ct (2.8 oz twin-packs)

56
Fair
$13.32$6.99/kg
Grain freeNo artificial

Purina Pro Plan Puppy Chicken and Rice Formula

Purina Pro Plan

Dry ยท 18 lbs

56
Fair
$54.99$6.73/kgโ˜… 4.7
No artificialNo dyes

Catit Creamy Lickable Cat Treat - Chicken & Liver

Catit

Treats ยท 75 g (5 tubes x 15 g each)

53
Fair
$3.24$43.20/kg
No artificialLimited ingr.

Jiminy's Cricket Crave Dry Dog Food

Jiminy's

Dry ยท Various sizes

53
Fair
Price varies
InsectNo artificial

Royal Canin Fit and Active Dry Cat Food

Royal Canin

Dry ยท 3 lb

53
Fair
$23.99$17.63/kg
No artificialNo dyes

Royal Canin Indoor Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Dry ยท 15 lb bag

53
Fair
$42.99$6.32/kgโ˜… 4.8
No artificialNo dyes

Purina Pro Plan Veterinary Diets EN Gastrointestinal Chicken Wet Cat Food

Purina Pro Plan

Wet ยท 10 x 85g pouches

52
Fair
$42.99$50.58/kg
No artificialVet diet

IAMS Proactive Health Adult Healthy Dry Cat Food - Chicken

Iams

Dry ยท 16 lb

51
Fair
$34.19$4.71/kgโ˜… 4.8
No artificialNo dyes

Purina Pro Plan Hairball Management Salmon & Rice Dry Cat Food

Purina Pro Plan

Dry ยท 16 lb bag

51
Fair
$32.99$4.55/kgโ˜… 4.7
No artificialNo dyes