INThey Trust You

The catalog

Browse products

Scored on what's actually in them. Filter counts update as you go, so you can see what a filter will return before you apply it.

Loading filters…

202 products

Nutro Natural Choice Venison Meal & Brown Rice Adult Dry Dog Food

Nutro

Dry · 30 lb

71
Good
$64.99$4.78/kg★ 4.7
No artificialNo dyes

Orijen Amazing Grains Original Dry Dog Food

Orijen

Dry · 22.5 lb bag

71
Good
Price varies
No artificialNo dyes

Rachael Ray Nutrish Bright Puppy Chicken & Rice Dry Dog Food

Rachael Ray Nutrish

Dry · 14 lb bag

71
Good
Price varies
No artificialLimited ingr.

The Honest Kitchen Bone Broth POUR OVERS Beef Stew Dog Food Topper

The Honest Kitchen

Toppers · Pouches

71
Good
Price varies★ 4.4
Grain freeNo artificial

Vital Essentials Beef Freeze-Dried Raw Grain-Free Dog & Cat Food Topper

Vital Essentials

Freeze-dried · Various sizes

71
Good
Price varies★ 4.6
No artificialLimited ingr.

ACANA Singles Limited Ingredient Duck & Pear Dry Dog Food

ACANA

Dry · 4.5 lb, 13 lb, 22.5 lb

70
Good
$62.99★ 4.6
Grain freeNo artificial

BLUE Wilderness Soft-Moist Cat Treats - Chicken & Turkey Recipe

Blue Buffalo

Treats · 2 oz

70
Good
$3.99$70.00/kg
Grain freeNo artificial

Dave's Pet Food 95% Premium Meats Grain Free Wet Dog Food - Chicken & Chicken Liver

Dave's

Wet · 13.2 oz

70
Good
$4.00$10.70/kg★ 4.4
Grain freeNo artificial

Dave's Pet Food Restricted Bland Diet Chicken & Rice Wet Dog Food

Dave's

Wet · 13.2 oz

70
Good
$3.25$8.69/kg
No artificialNo dyes

Nutro Wholesome Essentials Senior Dry Cat Food - Chicken & Brown Rice

Nutro

Dry · 5 lb

70
Good
$14.94$6.59/kg★ 4.7
No artificialNo dyes

Orijen Original Freeze-Dried Cat Treats

Orijen

Freeze-dried · 35 g (1.25 oz)

70
Good
$6.47★ 4.5
Grain freeNo artificial

Orijen Six Fish Freeze-Dried Cat Treats

Orijen

Freeze-dried · 35 g (1.25 oz)

70
Good
$6.47
Grain freeNo artificial

Purina Pro Plan Shredded Blend High Protein Chicken & Rice with Probiotics Dry Dog Food

Purina Pro Plan

Dry · 35 lb bag

70
Good
Price varies
High proteinNo artificial

Purina Pro Plan Shredded Blend High Protein Chicken & Rice with Probiotics Dry Dog Food

Purina Pro Plan

Dry · 35 lb bag

70
Good
Price varies
High proteinNo artificial

Smalls Fresh Ground Cow (Minced Beef) Cat Food

Smalls

Fresh · 5 oz packet

70
Good
$5.50$38.73/kg
Grain freeNo artificial

Smalls Fresh Smooth Bird (Chicken Pâté) Cat Food

Smalls

Fresh · 5 oz packet

70
Good
$5.00$35.21/kg
Grain freeNo artificial

Smalls Fresh Smooth Fish (Salmon & Cod Pâté) Cat Food

Smalls

Fresh · 5 oz packet

70
Good
$5.00$35.21/kg
Grain freeNo artificial

Smalls Fresh Smooth Pig (Pork Pâté) Cat Food

Smalls

Fresh · 5 oz packet

70
Good
$5.00$35.21/kg
Grain freeNo artificial

Tiki Cat After Dark Chicken & Beef Liver Grain-Free Wet Cat Food

Tiki Cat

Wet · 2.4 oz cans (case of 12), 6 oz cans (case of 8)

70
Good
$32.99$40.43/kg★ 4.3
Grain freeNo artificial

Tiki Cat Puka Puka Luau Succulent Chicken in Chicken Consommé Wet Cat Food

Tiki Cat

Wet · Case of 8 (6 oz) cans

70
Good
$26.99$19.83/kg
Grain freeNo artificial

Victor Select Lamb & Rice Dry Dog Food

Victor

Dry · 5 lb / 15 lb / 40 lb

70
Good
$36.88★ 4.4
No artificialNo dyes

Blue Buffalo Homestyle Recipe Chicken Dinner Wet Dog Food

Blue Buffalo

Wet · 12.5 oz

69
Good
$2.94$8.31/kg★ 4.6
No artificialNo dyes

CARU Daily Dish Chicken Broth Meal Topper for Dogs & Cats

CARU

Toppers · 1.1 lb carton

68
Good
Price varies
Grain freeNo artificial

Hill's Science Diet Adult 7+ Chicken, Rice, and Barley Recipe Dry Dog Food

Hill's Science Diet

Dry · 5 lb / 15 lb / 33 lb

68
Good
$20.99
No artificialNo dyes