INThey Trust You

The catalog

Browse products

Scored on what's actually in them. Filter counts update as you go, so you can see what a filter will return before you apply it.

Loading filters…

202 products

The Honest Kitchen Wholemade Grain Free Turkey Dehydrated Dog Food

The Honest Kitchen

Dehydrated · 7 lbs

76
Very good
$69.51$21.89/kg
Grain freeNo artificial

The Honest Kitchen Wholemade Whole Grain Chicken Dehydrated Dog Food

The Honest Kitchen

Dehydrated · 7 lbs

76
Very good
$38.79$12.22/kg★ 4.3
No artificialNo dyes

Blue Buffalo Life Protection Formula Adult Chicken & Brown Rice Dry Dog Food

Blue Buffalo

Dry · 15-30 lb bags available

75
Very good
Price varies★ 4.7
No artificialLimited ingr.

Catit Creamy Lickable Cat Treats Multipack (4 Flavors)

Catit

Treats · 750 g (50 tubes x 15 g each)

75
Very good
$21.59$28.79/kg
No artificialNo dyes

Pawstruck Air-Dried Beef Dog Food

Pawstruck

Air-dried · Various sizes

75
Very good
Price varies★ 4.4
No artificialLimited ingr.

The Honest Kitchen Grain-Free Turkey Dehydrated Dog Food

The Honest Kitchen

Dehydrated · Various sizes (2-10 lb boxes)

75
Very good
$46.00★ 4.5
Grain freeNo artificial

Blue Buffalo Baby BLUE Kitten Grain-Free Wet Cat Food - Chicken Pâté

Blue Buffalo

Wet · Case of 12 (3 oz) cans

74
Good
$18.99$18.60/kg★ 4.7
Grain freeNo artificial

BLUE Bursts Crunchy & Creamy Cat Treats - Paw-Lickin' Chicken

Blue Buffalo

Treats · 12 oz

74
Good
$10.99$32.32/kg
No artificialNo dyes

BLUE Wilderness Crunchy Cat Treats - Salmon Flavor

Blue Buffalo

Treats · 12 oz

74
Good
$10.99$32.32/kg
Grain freeNo artificial

Feline Natural Chicken & Lamb Feast Freeze-Dried Cat Food

Feline Natural (K9 Naturals)

Freeze-dried · 11 oz bag

74
Good
$34.99$112.15/kg
Grain freeNo artificial

Get Naked Calming Health Functional Crunchy Treats for Cats - Salmon & Cheese Flavor

Get Naked

Treats · 2.5 oz

74
Good
$6.25$88.03/kg
Grain freeNo artificial

Natural Balance Limited Ingredient Beef & Brown Rice Recipe Dry Dog Food

Natural Balance

Dry · 4 lb / 12 lb / 24 lb

74
Good
$57.98★ 4.6
No artificialNo dyes

Natural Balance Limited Ingredient Grain Free Chicken & Sweet Potato Recipe Dry Dog Food

Natural Balance

Dry · 4 lb / 12 lb / 24 lb

74
Good
$47.99★ 4.5
Grain freeNo artificial

Purina Pro Plan Sensitive Skin & Stomach Dry Dog Food (Salmon & Rice)

Purina Pro Plan

Dry · 6 lb, 16 lb, 24 lb, 30 lb, 41 lb

74
Good
$59.99★ 4.6
No artificialNo dyes

Smalls Fresh Pulled Other Bird (Shredded Turkey) Cat Food

Smalls

Fresh · 5 oz packet

74
Good
$5.50$38.73/kg
Grain freeNo artificial

Stella & Chewy's Raw Coated Cage-Free Chicken Kibble Dry Cat Food

Stella & Chewy's

Raw · 10 lb bag

74
Good
$37.99$8.38/kg★ 4.4
Grain freeNo artificial

Wellness CORE Grain-Free High-Protein Pâté Chicken & Turkey Wet Cat Food

Wellness CORE

Wet · Case of 12 (5.5 oz) cans

74
Good
$27.99$14.96/kg★ 4.4
Grain freeHigh protein

Acana Free-Run Poultry Recipe

Acana

Dry · 13 lbs

72
Good
$74.99$12.72/kg
Grain freeHigh protein

Orijen Regional Red Grain Free Dry Dog Food

Orijen

Dry · 4.5 lb / 13 lb / 23.5 lb

72
Good
$37.99
Grain freeNo artificial

ACANA Wholesome Grains Free-Run Poultry & Grains Recipe Dry Dog Food

ACANA

Dry · 22.5 lb bag

71
Good
Price varies
No artificialLimited ingr.

ACANA Wholesome Grains Red Meat & Grains Recipe Dry Dog Food

ACANA

Dry · 22.5 lb bag

71
Good
Price varies★ 4.6
No artificialLimited ingr.

Hill's Science Diet Adult Chicken Recipe Dry Cat Food

Hill's Science Diet

Dry · 16 lb

71
Good
$40.99$5.65/kg★ 4.8
No artificialNo dyes

Hill's Science Diet Adult Sensitive Stomach & Skin Chicken & Barley Dry Dog Food

Hill's Science Diet

Dry · 30 lb bag

71
Good
$34.00$2.50/kg
No artificialLimited ingr.

Merrick Healthy Grains Real Beef & Brown Rice Recipe Dry Dog Food

Merrick

Dry · Various sizes (4-30 lb)

71
Good
Price varies★ 4.6
No artificialNo dyes