INThey Trust You

The catalog

Browse products

Scored on what's actually in them. Filter counts update as you go, so you can see what a filter will return before you apply it.

Loading filters…

202 products

Ollie Fresh Chicken Dish with Carrots

Ollie

Fresh · 5 lbs

80
Very good
$32.49$14.33/kg
No artificialLimited ingr.

The Farmer's Dog Fresh Dog Food - Beef Recipe

The Farmer's Dog

Fresh · Pre-portioned daily packs

80
Very good
Price varies
Grain freeNo artificial

Victor Purpose Performance Formula Dry Dog Food

Victor

Dry · 40 lb

80
Very good
$61.99$3.42/kg★ 4.6
OrganicNo artificial

Addiction Homestyle Venison & Cranberry Dinner Raw Dehydrated Dog Food

Addiction

Dehydrated · 4 lbs

79
Very good
$44.99$24.80/kg
No artificialRaw

Blue Buffalo Life Protection Formula Senior Dog Food

Blue Buffalo

Dry · 30 lbs

79
Very good
$59.99$4.41/kg★ 4.7
No artificialNo dyes

Diamond Naturals Extreme Athlete Dry Dog Food

Diamond Naturals

Dry · 40 lb

79
Very good
$54.99$3.03/kg★ 4.6
No artificialNo dyes

Diamond Naturals Indoor Chicken & Rice Dry Cat Food

Diamond Naturals

Dry · 6 lb

79
Very good
$16.99$6.24/kg★ 4.1
No artificialNo dyes

Fromm Pate Chicken Pate Wet Dog Food

Fromm

Wet · 12.2 oz

79
Very good
$3.16$9.13/kg
Grain freeNo artificial

Instinct Raw Boost Mixers Gut Health Recipe Freeze-Dried Dog Food Topper

Instinct

Freeze-dried · 5.5 oz bag

79
Very good
Price varies★ 4.5
Grain freeNo artificial

Instinct Raw Freeze-Dried Meals Grain Free Real Beef Recipe

Instinct

Freeze-dried · 25 oz

79
Very good
$54.14$76.36/kg★ 4.1
Grain freeNo artificial

Taste of the Wild High Prairie Grain-Free

Taste of the Wild

Dry · 28 lbs

79
Very good
$54.99$4.33/kg★ 4.6
Grain freeNo artificial

Wellness Kittles Crunchy Natural Grain Free Cat Treats - Chicken & Cranberries

Wellness

Treats · 2 oz

79
Very good
$2.88$50.53/kg
Grain freeNo artificial

Wellness Kittles Crunchy Natural Grain Free Cat Treats - Salmon & Cranberries

Wellness

Treats · 2 oz

79
Very good
$2.88$50.53/kg
Grain freeNo artificial

Blue Buffalo Natural Veterinary Diet HF Hydrolyzed for Food Intolerance Dry Cat Food

Blue Buffalo

Dry · 7 lb

78
Very good
$55.99$17.63/kg
Grain freeNo artificial

Dr. Elsey's cleanprotein Chicken Recipe Grain-Free Dry Cat Food

Dr. Elsey's

Dry · 6.6 lb bag

78
Very good
$35.99$12.02/kg★ 4.3
Grain freeNo artificial

Merrick Purrfect Bistro Grain-Free Real Chicken & Sweet Potato Dry Cat Food

Merrick

Dry · 4 lb

78
Very good
$19.99$11.02/kg★ 4.6
Grain freeNo artificial

Merrick Purrfect Bistro Grain-Free Real Salmon & Sweet Potato Dry Cat Food

Merrick

Dry · 12 lb

78
Very good
$43.98$8.08/kg★ 4.6
Grain freeNo artificial

Merrick Real Texas Beef & Sweet Potato Grain-Free Dry Dog Food

Merrick

Dry · 4, 10, 22, and 30 lb bags

78
Very good
$34.00$2.50/kg★ 4.6
Grain freeNo artificial

Raised Right Gently Cooked & Air Dried Turkey Recipe

Raised Right

Air-dried · 3 lbs

78
Very good
$59.99$44.08/kg
OrganicGrain free

Acana Butcher's Favorites Farm-Raised Beef Dry Dog Food

Acana

Dry · 17 lb

77
Very good
$91.99$11.93/kg★ 4.7
Grain freeNo artificial

Blue Buffalo Tastefuls Indoor Salmon & Brown Rice Dry Cat Food

Blue Buffalo

Dry · 15 lb bag

77
Very good
$34.99$5.14/kg★ 4.7
No artificialNo dyes

Get Naked Biteables Essential Health Functional Cat Soft Treats

Get Naked

Treats · 3 oz

77
Very good
$5.39$63.41/kg
Grain freeNo artificial

Instinct Frozen Raw Bites Grain Free Real Beef Recipe

Instinct

Raw · 6 lbs

76
Very good
$26.99$9.92/kg★ 4.3
Grain freeNo artificial

Nutro Natural Choice Small Breed Adult Chicken & Brown Rice Recipe Dry Dog Food

Nutro

Dry · 14 lb bag

76
Very good
Price varies★ 4.7
No artificialLimited ingr.