Inaba
Inaba Churu Salmon Variety Grain-Free Lickable Cat Treats
๐ CatTreats30 oz (60 tubes x 0.5 oz each)
$37.99$44.69/kg
Grain free
No artificial
Limited ingr.
No dyes

Organic & health score
60/100
Fair
0 ยท PoorExcellent ยท 100
What's actually in it
Tap any ingredient for a plain-English explanation. Highlighted ones are worth a closer look.
Owner reviews
No reviews yet. If you've fed this, others would find your experience useful.
Better-scoring alternatives
Same pet, same format, higher score.
Wellness Complete Health Grain-Free Deboned Chicken & Chicken Meal Dry Cat Food
Wellness
Treats ยท 5.5 lb
82
Very good
$14.81$5.94/kg
Grain freeNo artificial

Tiki Cat Born Carnivore Deboned Chicken & Egg Recipe Dry Cat Food
Tiki Cat
Treats ยท 5.6 lb bag
77
Very good
$28.99$11.41/kg
Grain freeNo artificial

Catit Creamy Lickable Cat Treats Multipack (4 Flavors)
Catit
Treats ยท 750 g (50 tubes x 15 g each)
75
Very good
$21.59$28.79/kg
No artificialNo dyes

